رسالت ، چشم انداز ، ارزش ها و اهداف سازمانی

رسالت مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی   (Mission Statement)  
                                 
مرکز آموزشی و درمانی شهید دکتر بهشتی به عنوان تنها مرکز دانشگاهی ارائه کننده خدمات تخصصی روانپزشکی و روانشناسی‌بالینی در استان زنجان با هدف پیشگیری و درمان اختلالات روانشناسی بالینی، پرستاری و آزمایشگاه فعالیت می‌نماید. در این مرکز مجموعه‌ای از امکانات درمانی، تشخیصی، توانبخشی آموزشی و پژوهشی وجود دارند تا با بهره‌گیری از آنها، خدمات با بهترین کیفیت ارائه و محیطی امن برای بیماران و مراجعین فراهم شود. این مرکز تکریم ارباب رجوع، افزایش سطح دسترسی مردم به خدمات تخصصی و نهایتا ارتقاء سلامت روان جامعه را هدف اصلی خویش میداند.
 
امیدواریم با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره‌گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص خود و نیز استفاده از امکانات موجود، این مرکز بتواند همگام با برنامه‌های توسعه دانشگاه علوم پزشکی از نظر ارائه کیفیت و کمیت خدمات روانپزشکی و روانشناسی به مردم استان و سایر مراجعین به یکی از مراکز برتر کشور تبدیل گردد.
 
چشم انداز مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی  ( Vision)
با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و متخصص خود و نیز استفاده از امکانات موجود، این مرکز بر آن است تا همگام با برنامه های توسعه دانشگاه علوم پزشکی از نظر کیفیت و کمیت ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی خود بر مردم استان و سایر مراجعین از مراکز مشابه، به یکی از مراکز برتر کشور تبدیل گردد .
 

ارزش های مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی (Values)
-تاسی به احکام مبین اسلام
-درنظرداشتن نقش و جایگاه والای اشرف مخلوقات در نظام اجتماعی
-قانون مداری
-رعایت منشور حقوق بیمار
-رعایت عدالت در ارائه خدمات
-رعایت اصول حرفه ای واخلاق انسانی در ارائه خدمات
- نظارت بر ارائه روشهای درمانی صحیح و موًثر

دفعات مشاهده: 946 بار   |   دفعات چاپ: 106 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر